Yhteystiedot

OAJ:n Etelä-Savon aluetoimisto

Toimistosihteeri Merja Huurinainen

Vuorikatu 11 A 5, 50100 Mikkeli

Toimisto on suljettu. Ei kokouksia/tilaisuuksia/tapaamisia eikä kokoustilan varauksia toistaiseksi.

Toimistosihteeri on tavattavissa sähköpostitse ja puhelimitse: Maanantai–torstai 9.00–15.45

aluetoimisto@oajetelasavo.fi

 0440 151 442 

www.oajetelasavo.fi

Tietosuojaseloste
TYÖVALIOKUNTA
Jorma Flinkman
OAO
puheenjohtaja@oajetelasavo.fi
Puheenjohtaja
0400 455 230
Miika Lahti
YSI
miika.lahti@edu.mikkeli.fi
Merja Kankaanpää
YSI
alueasiamies.oaj.etelasavo@ gmail.com
Teija Mustaparta
YSI
teija.mustaparta@sulkava.fi
Maarit Eronen-Raivio
YSI
maarit.eronen-raivio@savonlinna.fi
Mikko Siitonen
YSI
mikko.siitonen@yahoo.com
Mari Järvenmäki
OAO
mari.jarvenmaki@xamk.fi
Nina Jussi-Pekka
VOL
Varhaiskasvatuksen opettajien
liitto ry
nina.jussi-pekka@hotmail.com

EDUNVALVONTAJAOSTO
Mari Järvenmäki
OAO
mari.jarvenmaki@xamk.fiPuheenjohtaja
050 379 6946
Merja Kankaanpää
YSI
alueasiamies.oaj.etelasavo@ gmail.com
Petri Lajunen
YSI
petri.lajunen@gmail.com
Piia Hartikainen
YSI
piia.hartikainen@edu.mantyharju.fi
Miika Lahti
YSI
miika.lahti@edu.mikkeli.fi
Paula Salmelainen
YSI
paula.salmelainen@edu.pieksamaki.fi
Maarit Eronen-Raivio
YSI
maarit.eronen-raivio@savonlinna.fi
Mika Pirhonen
YSI
mika.pirhonen@mikkeli.fi
Mari Surkka
YSI
mari.surkka@edu.pieksamaki.fi
Jorma Flinkman
OAO
puheenjohtaja@oajetelasavo.fi
Riitta Härkönen
OAO
riitta.harkonen@samiedu.fi
Tommi Pälli
OAO
tommi.palli@xamk.fi
Pasi Venälainen
OAO
pasi.venalainen@esedu.fi
Vesa Liukkonen
OAO
vesa.liukkonen@esedu.fi
Sirpa Laukkanen
VOL
sirpa.laukkanen@juva.fi

KOULUTUSJAOSTO
Teija Mustaparta
YSI
teija.mustaparta@sulkava.fiPuheenjohtaja
040 910 6458
Kristiina Rissanen
YSI
kristiina.rissanen@savonlinna.fi
Arja Liimatainen
OAO
arjas.liimatainen@gmail.com
Tuija Poutiainen
OAO
tuija.poutiainen@samiedu.fi
Nina Jussi-Pekka
VOL
nina.jussi-pekka@hotmail.com

TIEDOTUSTIIMI
Mikko Siitonen
YSI
Tiedottaja ja puheenjohtaja
mikko.siitonen@yahoo.com
Merja Kankaanpää
YSI
alueasiamies.oaj.etelasavo@ gmail.com
Teija Mustaparta
YSI
teija. mustaparta@sulkava.fi
Pasi Venalainen
OAO
pasi.venalainen@esedu.fi